NOWAP:
 
Nowoczesny, ekologiczny sorbent pochodzenia naturalnego. Wykonany na bazie przyjaznego środowisku surowca, jednocześnie jest to najlepszy i najtańszy absorbent stosowany na polskim rynku.

Przeznaczenie:
 
Usuwanie rozlanych benzyn, olejów, nafty, płynu hamulcowego, chłodniczych emulsji, rozpuszczalników oraz innych produktów ropopochodnych.


Sposób użycia: Zanieczyszczone w/w płynami miejsca posypać NOWAP-em w ilości około 1 kg NOWAP-u na 2,2 litra benzyny lub 1,2 litra oleju, po 5-ciu minutach, po nasiąknięciu usunąć. Zużyty absorbent odbieramy do unieszkodliwienia - utylizacji za dodatkową opłatą. Zużyty zaabsorbowany NOWAP nie może zawierać żadnych innych odpadów takich jak: papier, folia, szkło. metal, ziemia, kamienie, itp. W przypadku zanieczyszczenia tymi odpadami absorbentu nie odbieramy. Nasz produkt uzyskał certyfikat z Państwowego Zakładu Higieny, Instytut Naukowo - Badawczy. Atest nr. PZH/HT - 0259/96. Oferowany absorbent rozprowadzamy w opakowaniach 125 l.

Najważniejsze zalety naszego absorbentu to:

    • Bardzo niska cena.
    • Łatwość w użyciu.
    • Bardzo mały ciężar właściwy (opakowanie 125 l. waży ok. 15 kg.) co znacznie obniża koszt utylizacji a tym samym wzrasta jego konkurencyjność cenowa w porównaniu do innych absorbentów dostępnych na rynku polskim.
    • Absorbuje również plamy oleju itp. rozlane na powierzchni wody i nie tonie nawet po bardzo długim okresie czasu, co w porównaniu do innych sorbentów jest rzadkością.
    • Jest produktem całkowicie ekologicznym.